3. YogaKioo Festivali’nde, 4 gün boyunca gel birlikte sihri yaratalım!

Bu festivalde üzerinde duracağımız tema; “Boyutlar”. Şamanik ve pranik çalışmaların yoğun olacağı bu festivalde, pratikler size başka boyutlar açacak. Enerji bedeni üzerine yapılacak yoğun çalışmalar, elementler üzerine workshoplar ve bedensel gözlem yöntemleri ile alışılmışın dışında bir çalışma alanı sizi bekliyor.

Birbirinden değerli hocalarla festival boyunca eş zamanlı bir çok ders seni bekliyor: Asana Dersleri, Mandala Atölyesi, Meditasyon Çalışmaları, Pranayama, Yoga Felsefesi, Kirtan, Şamanik Çalışmalar ve fazlası…


FESTİVAL PROGRAMI:

1.Gün

12:00 – 13:30 Çetin Çetintaş “Chandraksana”
14:00 – 15:30 Aggeliki Tzika – Yoga Asana
14:00 – 15:30 Tanseli Yılmaz – “Erk Hayvanıyla Buluşma ve Dans Ritüeli”
15:30 – 16:30 Çay Arası
16:30 – 17:30 Simge Ural – Brahma Sutralar Bölüm 1
16:30 – 17:30 Özgür Çelebi – “Duygulardan Özgürleşmek”
17:30 – 19:00 Akşam Yemeği
20:00 – 21:00 Çetin Çetintaş – Satsang

2. Gün

07:00 – 08:00 Meditasyon – Çetin Çetintaş
08:00 – 09:30 Serra Sağra – “Yaradılış; Elementlerin Muazzam Dansı 1”
08:00 – 09:30 Esra Taner – “El ve Ayak Büyücüsü”
09:30 – 11:00 Kahvaltı
12:00 – 13:30 Fatma Alkaya – İsimlerin Büyüsü
12:00 – 13:30 Badegül Kılınç – Yoga Asana
14:00 – 15:30 Filippos Lazaridis – Rest in Shiva
14:00 – 15:30 Sevinç Ayyıldız – “Kali Durga”
14:00 – 15:30 Mandala – Naghmeh Moradi
15:30 – 16:30 Çay Arası
16:30 – 17:30 Berivan Aslan Sungur – Yin Yoga “Hayatın İçinde Yoga, Yoganın İçinde Hayat”
16:30 – 17:30 Özgür Çelebi – Yin Yoga “Pişmalığın Esine, Kaybın Kabullenmeye Dönüşmesi”
16:30 – 17:30 Umut Fırat Eroğlu & Burcu Genç – Şamanik Çalışma
17:30 – 19:00 Akşam Yemeği
20:00 – 21:00 Kirtan

3. Gün
07:00 – 08:00 Meditasyon – Serra Sağra
08:00 – 09:30 Badegül Kılınç – Yoga Asana
08:00 – 09:30 Aggeliki Tzika – Yoga Asana
09:30 – 11:00 Kahvaltı
12:00 – 13:30 Naghmeh Moradi – Mandala
12:00 – 13:30 Filippos Lazaridis – Do it like a Peacock
12:00 – 13:00 Fatma Alkaya- Aile Dizimi
14:00 – 15:30 Berivan Aslan Sungur – Yin Yoga “Hakikilik ve Hakikat Sevgisi”
14:00 – 15:30 Serra Sağra – “Yaradılış; Elementlerin Muazzam Dansı 2”
15:30 – 16:30 Çay Arası
16:30 – 17:30 Umut Fırat Eroğlu & Burcu Genç – Şamanik Çalışma
16:30 – 17:30 Çetin Çetintaş – “Vima Chakra Cha”
17:30 – 19:00 Akşam Yemeği
19:00 – 20:00 Tanseli Yilmaz – “Yeniden Doğuş Ritüeli”
20:00 – 21:00 Canlı Müzik – “Nu Park”

4. Gün

07:00 – 08:00 Meditasyon – Filippos Lazaridis
08:00 – 09:30 Berivan Aslan Sungur – Yin Yoga “Teslimiyet”
08:00 – 09:30 Serra Sağra – “Yaradılış; Elementlerin Muazzam Dansı 3”
09:30 – 11:00 Kahvaltı
12:00 – 13:00 Simge Ural – Brahma Sutralar Bölüm 1
12:00 – 13:30 Filippos Lazaridis – On the way to Arjuna
12:00 – 13:30 Esra Taner – “Sırlar Odası”
14:00 – 15:30 Umut Fırat Eroğlu & Burcu Genç – Şamanik Çalışma
14:00 – 15:30 Sevinç Ayyıldız – “Işık ve Karanlık”

Festival Ücreti:

 4 Gün: 500TL+KDV

 

Konaklama Ücreti:

Kişi başı, 3 Gece 450TL (Fiyata sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve çay saati dahildir.)
Kayıt için: info@yogakiooturkiye.com

Facebooktwitter
  • Tarih ve Saat 25-28 Ekim 2018
  • Yer Villa Fe Çatalca