İçine doğmuş olduğumuz sistemdeki dinamikleri , aile ve atalarımıza ait yazılımı deneyimlerimizle dönüştürene ve onlara yeni bir form verene dek aynıyla yaşamaya devam ederiz.

Aile Dizimi’nde kısır döngü haline gelmiş ve dönüştüremediğimiz konu üzerinden aile sistemimizi gözlemleriz.

Bu gözlem kişinin sorun olarak yaşadığı konunun aile bireyleri tarafından başlatılmış ve tamamlanamamış bir hareket olduğunu ,bu hareketin kendisi üzerinden ifade bulmaya çalıştığını görmesine aracı olur.

Konu temsilciler aracılığıyla kişinin farkındalık alanında yer bulduğu için yaşamda kendisini gösterme ihtiyacı da çoğunlukla ortadan kalkmakta ve yaşama karşı yeni bir anlayış gelişmesine hizmet etmektedir. .

Bu çalışmada , ilişkiler, ruhsal ve fiziksel sağlık , para ve kariyer ilişkimiz gibi başlıklar yanısıra yaşamımızı zorlaştıran , içinden çıkamadığımız ve birden çok defa tekrar eden tüm konulara bakılmaktadır

Ayrıca açtırmak istediğiniz konunuz yoksa bile temsilci olarak katılabilir ve genetik yoluyla gelen veya sonradan yüklenilmiş yargıların üzerimizdeki etkisini gözlemleyebilirsiniz.

Bu deneyimi yaşayabilmek, Köklerden size, geçmişten bugüne ulaşan güçlü bağları fark etmek, yaşamın işleyişine ve kendinize farklı bir gözle bakmak için sizi Fatma Alkaya ile Aile Dizimi’ne bekliyoruz.

Bilgi ve kayıt için: antalya@yogakiooturkiye.com

  • Tarih ve Saat 14 Temmuz 2019 10.30 - 18.00
  • Yer YogaKioo Institute Antalya
  • Ücret Açılım 400 TL, Katılımcı 150 TL