YogaKioo Kimdir?

Yoga kişinin kendi içine yaptığı yolculuktur. Bu yüzdendir ki yoga herkes içindir. Bu gerçeği unutmayarak biz yogiler, yogaya gönül vermiş kişilerin yolculuğuna ışık tutmak için YogaKioo’yu kurduk. Yoga herkes için ulaşılabilir olmalıdır. Eskiden tapınaklarda gurulardan bilgiler öğrencilere aktarılarak eğitmenler yetiştirilirdi. Artık çağın getirdiği imkanlar sayesinde bizler tapınaklardan taşıdığımız bu zamansız bilgileri enstitülerimiz aracılığı ile düzenlediğimiz etkinlikler ve eğitimler ile tüm dünyaya sunuyoruz. Türkiye’nin ve KKTC’nin en büyük yoga okulu olan YogaKioo’nun İstanbul’da 4 şube olmak üzere; Beylikdüzü, Bahçeşehir, Bağdat Caddesi ve Maslak, Adana, İzmir, Antalya, Gaziantep, Lefkoşa, Girne ve YogaKioo Online şube ile toplamda 11 şubemiz bulunmaktadır. Bu şubeler hacim açısından da bizi Türkiye’nin ve KKTC’nin en büyük yoga stüdyosu yapmaktadır. İstanbul’daki şubelerimiz 550m2 ve 400m2, Kıbrıs şubelerimiz ise 1100m2 ve 550m2 alan üzerine kuruludur.

YogaKioo çatısı altında yer alan YogaKioo Yayınları her yıl yoga severleri yepyeni kitaplarla buluşturarak, Türkiye’de yoga felsefesi üzerine geniş bir kütüphane oluşturmayı amaçlamıştır. Türkiye’nin ilk ve tek yoga dergisi olan YogaKioo Dergi, Türkiye’nin en çok okunan dergileri arasında yer almaktadır. Ayrıca YogaKioo her yıl yoga severleri bir araya getiren, Türkiye’nin en büyük ve köklü yoga festivali ve etkinliklerini gerçekleştirmektedir.

En büyük projemiz Türkiye’de yoganın kalbi haline gelecek 7500m2 kapalı alana sahip, 250’nin üzerinde konaklama kapasitesi bulunan, 43 dönüm üzerine kurulan Kioo Retreat Center için de çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Sadece Türkiye’de değil her sene Dünyanın 4 bir yanında gerçekleşen YogaKioo etkinlikleri sayesinde yogaya gönül veren on binlerce kişiyi bir araya getirmeye devam ediyoruz.