Her kadının içinde koşulsuz bir sevgi, tutkulu bir yaratıcılık ve kadim bir bilme hali ile dolu doğal, kuvvetli bir güç var.
Bu dişil Yin enerji, evrenimizde eril Yang enerjinin yükselişi ile birlikte nesiller boyu doğamızın derinliklerinde gizlenmiş, zamanla insan zihninin, toplum yapılarının ve sistemlerinin dönüşümünün gölgesinde kalmıştır. Bugün evrenimizde öncelikle şifalanması gereken de her birimizin içindeki o dişil enerji.

Çağrısını verdiğimiz bu şifa çemberi, kadının kendi gücünün ve şifasının farkına varması, kendisiyle ve herkesle bütüncül bir yaşam sürmesi niyetiyle, Tantra Kutsal Dans Uygulayıcısı Devin Seda ve Yoga Eğitmeni/ Şamanik Uygulayıcı Burcu Sevgi Genç rehberliğinde açıldı.

Yüzyıllardır psişemizde ifade bulamamış öz doğamızı hatırlayacak ve birbirimize hatırlatacağız; derin dinleme ve tanıklık aracılığıyla içimizde görülmeyi bekleyen canlılıkla temas ederken saklı kalan yaralarımızı birbirimize ilham olarak şifalandıracağız. Kendisiyle ve yaşamla bağlantıda, kendi özünün rehberliğinde yaşayan kadın dünyaya da ışığını yayar. Çünkü kadın, kendisinin olduğu kadar yaşamın da şifacısı ve dönüştürücüsü.

Bu çalışmada;

-Bedenlerimizle rahatlık, teslimiyet, uyum ve akışla hareket etmeyi deneyimleyeceğiz.
-Dişil doğanın öz niteliği olan “alıcılık” kapasitesini genişleteceğiz.
– Kalp ve rahimle olan bağlantımızın güçlenmesiyle sezgisel dinlemeyi geliştireceğiz.
– Bedensel ve zihinsel olarak kontrolden tanık olmaya geçeceğiz.
– “Derin dinleme” ile dişil yanımızla ilgili bastırdığımız ve değiştirmek istediğimiz en derindeki duygularımız ve bedensel hislerimizi açığa çıkarak dönüştüreceğiz.
– Kadın bedeninde olmanın gerçek bilgeliği, canlılığı, gücü ve zerafetini hissedeceğiz.

Not: Atölyeye gelirken, içinde feminen hissedeceğiniz rahat bir kıyafetle gelmenizi öneririz.

Kayıt için cadde@yogakiooturkiye.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

  • Tarih ve Saat 2o Ekim Pazar, 15:00 - 18:00
  • Yer YogaKioo Institute Cadde
  • Workshop Ücreti 200 TL Üyelere: 160 TL