25 Mart 2023

15:00-19:00

“NEFESLE BLOKAJLARINIZDAN ARININ!”

Nasıl nefes alıyorsak, öyle yaşıyoruz.

Bedenimiz ve nefesimiz bir kayıt cihazı gibi yaşadığımız her anı kayıt altına alır. Güzel anılar bedenimize rahatlık verirken, travmalar bedenimizde gerilim yaratır ve doğal nefes alma biçimimizi bozarlar. Bozulan nefes alma rutini, enerji akışını tıkayarak blokajlar oluşmasına neden olur. Bu blokajlar temizlenmedikleri taktirde zaman içinde duygusal veya biyolojik hastalıklara yol açarlar. Güvensizlik, yalnızlık, öfke, yetersizlik, depresyon, kaygı ve pek çok biyolojik rahatsızlığın kökeninde yanlış nefes alma biçimi olduğu bilinmektedir.

Hastalık yaratan bu blokajları temizlemenin yolu, tıkanmaya neden olan olayı veya onun yarattığı duyguları fark ederek, o anının içine girmek ve tıkanmaya neden olan duyguları boşaltmaktır. Bu işlem blokajları açarak doğuşta bedenimizde kayıtlı olan doğal nefes alma biçimimize ve sağlığımıza tekrar kavuşmamızı sağlayacaktır.

Dönüşüm Nefesi (Transformal nefes) yaşanan duygusal travmaları tetikleyerek korku, endişe, öfke gibi travma anında yaşanan ve bedenimizde kayıtlı duyguların yüzeye çıkmasını, güven ortamının oluşturduğu akış içerisinde temizlenmesini sağlar.

Çalışmaya katılan kişiler belki de farkında bile olmadıkları, en derinlerinde yatan korku, endişe, kaygı, kızgınlık gibi duyguları ile yüzleşecek ve bu duyguları boşaltarak temiz bir nefes alma şansı yakalayacaklardır.

Bu çok özel günde sizi doğal dönüşüm nefesi ile duygusal yüklerinizden arınmaya, nefesin mucizesine tanıklık etmeye davet ediyoruz.

Uygulamamız 4 saat olup, Nefes Analizi  ile durum tespiti ve Doğal Dönüşüm Nefesi ile blokaj açma çalışması yapılacaktır.

*Çalışmamız sınırlı kontenjanda uygulanacak olup, yerde mat üzerinde yapılmaktadır. Katılımcıların yeni yemek yememiş olmaları beklenmektedir. Çalışmalar sırasında kalpte ve hislerde açılma, duygusal yoğunluk yaşanması beklenen sonuçlardır. Yaşanan rahatsızlıklar veya psikolojik nedenlerle yoğun ve derin nefes almaya uygun olmayan katılımcılardan doktor onayı istenmektedir.

*Eğitmen : NLP Master, Psk. Volkan Ulusan @vulusan 

  • Tarih ve Saat 25-03-2023 15:00 - 19:00
  • Yer YogaKioo Institute – Cadde
  • Eğitim Ücreti 1.120 TL