18 Haziran 2022 Workshoplar:

1. Hanumanasana Workshop’u (10:00 – 12:00)

Hamstring, kalça, psoas (kalça flexsörü) Quadriceps esnekliği isteyen gelişmiş bir asanadır. Adı; Hindu maymun Tanrısı olan Hanuman’dan gelir. Ramayana Destanı’nda anlatılan hikayesinde bir bağlılık, cesaret ve adanmışlık örneği teşkil eder. Kabul etmek gerekir ki Hanumanasana kolay bir asana olmamakla beraber, esnek hamstringlere, uzun quadricepslere ve psoas kaslarına ihtiyaç vardır. Hanumanasana’yı sadece bir poz olarak değerlendiremeyiz. Ondan; cesaretle teslimiyette olmayı, saflığı, birlik bilincini ve her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi de deneyimleriz. Bu deneyimi bizimle yaşamak istersen, workshop’ta görüşmek üzere..

2. Twistler Workshop’u (14:00 – 16:00)

Bedenin sağa / sola rotasyonu omurga sağlığını destekler. Enerjisel olarak, en büyük enerji kanalında ki enerjiyi daha küçük enerji kanallarına yönlendirir. Twistler, Sakral çakramızla ilgili olup, zihin alanını uyarır. Sakral çakra doğru ve dengeli çalıştığında, ruhsal olarak hayattan ve yapılan her şeyden keyif alınır. Kişi aklını keskin bir bıçak gibi kullanır. Keyifli bir hayata ben de varım diyorsan, bu Workshop’ta buluşalım.

19 Haziran 2022 Workshoplar:

1. Geriye Bükülmelerde Derinleşme Workshop’u (10:00 – 12:00)

Anahata Çakra, madde ile maneviyat arasındaki köprüdür. Madde ve maneviyat arasındaki bu dengeyi oluşturmasıyla Anahata, kişinin erdemli halini ortaya çıkarır. Bu Workshop’ta Vücudun ön bölgesini esneterek, arka kısmın kuvvetlenmesini sağlayarak geri bükülmelerimizi derinleştireceğiz. Bu çakra, kişinin dünyada dengeli varoluşunu sağlar. Dünyana dengeli bir turum getirmek istersen, workshop’ta görüşmek üzere.

2. Pincha Mayurasana Workshop’u (14:00 – 16:00)

Bedenimizin dengeli bir şekilde güçlendirilmesi içimizdeki Yang enerjiyi arttırır. Bu yapabilme hali kişinin, bedensel ve ruhsal olarak güçlü ve güvende hissetmesini sağlar. ‘Kendime olan güvenim nasıldır?’ sorusuna bu workshop’lar serisinde cevap bulabilirsin.


WORKSHOP BİLGİLERİ:

Tarih: 18 – 19 Haziran 2022

Yer: YogaKioo Cyprus Instutute

Kayıt: info@yogakioocyprus.com

  • Tarih ve Saat 18-06-202219-06-2022
  • Yer YogaKioo Institute - Kıbrıs
  • Eğitim Ücreti 350 TL