Yaşam; bilincin madde formunda tezahür ederek görünüre çıkması, evrilmesi ve sonsuza dek yola devam etmesi üzerine kuruludur. Her yapı kendisini var eden sistemdeki bütün bilgiyi potansiyel olarak taşır. Ve kendi gerçekliği adına geçmiş zaman planlarından gelen işlerin devamına hizmet eder. Bu devamı bazen fiziksel, bazense ruhsal atalara ( mana grupları ) ait dinamikler sağlar. Ve bu sebeple içine doğmuş olduğumuz sistemdeki dinamikleri bilinçli veya bilinçsizce deneyimleyerek, kendi yaşam deneyimlerimizle dönüştürüp o bilgiye yeni bir form verene dek aynıyla yaşamaya devam ederiz. Sistem dizimi çalışmalarında kısır döngü haline gelmiş ve dönüştürülemeyen konular üzerinden kişinin dahil olduğu sistemi gözlemleriz.

Bu gözlem, kişinin yaşamda zorluk yaşadığı konusunun fiziksel veya ruhsal atalar tarafından başlatılmasına rağmen henüz tamamlanamamış bir hareket olduğunu, kendisi üzerinden ifade bulmaya çalıştığını görmesine aracı olur. Temsilciler aracılığıyla oluşturulan büyük resmin ortaya çıkışı ve kişinin farkındalık alanında yer bulmasıyla, konunun sıkışık formu çoğunlukla ortadan kalkar. Ve kişiye yaşamdaki yeri ve hizmetini keşfetmesi adına yeni bir pencere sunar.

Fatma Alkaya, klasik aile dizimi anlayışından farklı bir tarzda çalışma yapmaktadır. Astrolog ve eğitmen olan Fatma tüm çalışmalarında doğal olarak Astrolojik yaklaşımı kullanmaktadır. Aynı zamanda varlıkta görünen yapıların Teklik prensibi doğrultusunda işlemesi ve bununla birlikte ayrı ayrı görünebilmesi matematiği üzerine çeşitli platformlarda çalışmaları ve paylaşımları olması danışanlarının dizim konularını da bu anlayışla ele almasını sağlamaktadır. Danışanın kendisini dizime getiren sorunu hangi dinamikler sebebiyle yaşadığını görmesine açılan alanda kolaylaştırıcı olurken, aynı zamanda açığa çıkan bilgiyi yaşamın hangi alanında değerlendirmesi gerektiğini de paylaşmaktadır.

Bu çalışmada; ilişkiler, ruhsal ve fiziksel sağlık, para ve kariyer ilişkisi gibi başlıkların yanı sıra yaşamı zorlaştıran, içinden çıkamadığınız ve birden çok defa tekrar eden tüm konulara bakılmaktadır. Çalışmaya gelmek için sorun yaşadığınız bir konunuz yoksa bile temsilci olarak katılabilir, sizden önceki bireylerden gelen konu veya yargıların kendi üzerinizdeki etkisini gözlemleyebilirsiniz.

Gökler-Kökler ekseninden bugüne sizin aracılığınızla ulaşan güçlü bağları fark etmek, yaşamın işleyişine ve kendinize farklı bir gözle bakmak için sizi Fatma Alkaya Gönülkırmaz ile Aile ve Sistem Dizimi ’ne bekliyoruz.

ETKİNLİK TARİHİ VE ÜCRETİ:

Tarih: 28 – 29 Eylül 2022

Saat: 10:00 – 18:00

Yer: Yogakioo Lefkoşa

Ücret:

Bireysel Dizim Açılımı: 1450 TL

Katılımcı Temsilci: 750 TL

Kayıt: info@yogakioocyprus.com

  • Tarih ve Saat 28-09-2022 10:00 - 18:0029-09-2022 10:00 - 18:00
  • Yer YogaKioo Institute - Kıbrıs
  • Eğitim Ücreti 1.450 TL