Yoga kişinin kendi içine yaptığı yolculuktur. Bu yüzdendir ki yoga herkes içindir. Bu gerçeği unutmayarak biz yogiler, yogaya gönül vermiş kişilerin yolculuğuna ışık tutmak için YogaKioo’yu kurduk. Yoga herkes için ulaşılabilir olmalıdır. Eskiden tapınaklarda gurulardan bilgiler öğrencilere aktarılarak eğitmenler yetiştirilirdi. Artık çağın getirdiği imkanlar sayesinde bizler tapınaklardan taşıdığımız bu zamansız bilgileri enstitülerimiz aracılığı ile düzenlediğimiz etkinlikler ve uzmanlık programları  ile tüm dünyaya sunuyoruz. Dünya’nın en büyük yoga okulu olan YogaKioo’nun İstanbul’da 8 ve Ankara’da 2 şube olmak üzere, Antalya, İzmir, Adana, Bursa, Gaziantep, Girne, Lefkoşa, Mersin, Denizli, İskenderun, Kayseri ve YogaKioo Online şubeyle birlikte toplam 22 şubesi ve on binlerce öğrencisi bulunmaktadır.

YogaKioo çatısı altında yer alan YogaKioo Yayınları her yıl yoga severleri yepyeni kitaplarla buluşturarak, Türkiye’de yoga felsefesi üzerine geniş bir kütüphane oluşturmayı amaçlamıştır. Türkiye’nin ilk ve tek yoga dergisi olan YogaKioo Dergi, 2019 yılından bu yana Türkiye’nin en çok okunan dergileri arasında yer almaktadır. Ayrıca YogaKioo her yıl yoga severleri bir araya getiren, Türkiye’nin en büyük ve köklü yoga festivali ve etkinliklerini gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de yoganın kalbi haline gelen Kioo Retreat Center, 43 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. 7500m2 kapalı alanı, 250’nin üzerinde konaklama kapasitesiyle 2023 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Sadece Türkiye’de değil her sene Dünyanın 4 bir yanında gerçekleşen YogaKioo etkinlikleri sayesinde yogaya gönül veren on binlerce kişiyi bir araya getirmeye devam ediyoruz.