Flip book element

Unicornun Gözüyle Günlüğü 2. Buluşma

Orijinal fiyat: ₺195,00.Şu andaki fiyat: ₺165,00.

Kategoriler:
Devamını oku

YogaKioo Dergi 21. Sayı (Yeni)

140,00

YogaKioo Dergi’nin 5. yılını çok özel bir sayıyla kutluyoruz! Kapağımızda varlığından ilham aldığımız, karanlığı aydınlatan bir yıldız Çağla Şıkel 🌑✨

Bu sayımızda birçok bilim insanının zihin ve meditasyon üzerine yazılarını bulacaksınız. Karanlık Oda dosyası bilimsel bir bakış açısıyla hem meditasyon hem de yoga pratikleriyle ilgili daha köklü bir bakış açısı geliştirmenize yardımcı olacak. Çok değerli yazarlar, çok değerli yaklaşımlar bu dosyada sizi bekliyor. İçinde bulunduğumuz bu sistemin ne kadar hayranlık verici olduğuna eminim siz de bizim kadar şaşıracaksınız…

Sevgili Çağla Şıkel ilhamile gündelik hayatından Karanlık İnziva’ya merak ettiğimiz her şeyi sorduğumuz bir röportaj gerçekleştirdik. Çağla’nın kendini keşfetme yolculuğunda attığı adımlar ne kadar ilham verici! Keyifle okumanız, sizlere de ilham olması dileğiyle…

Kategoriler:
Devamını oku

YogaKiooDergi 20 Sayı Bir Arada!

Orijinal fiyat: ₺2.800,00.Şu andaki fiyat: ₺1.400,00.

YogaKioo Dergi 5. yaşını kutluyor! YogaKioo Dergi’nin yayın hayatının ilk gününden bugüne kadar yayınladığı 20 sayının tamamı bu pakette! Üstelik %50 indirimle! Her sayısı kitap niteliğinde olan, birbirinden değerli bilgilerle dolu YogaKioo Dergi’ye kütüphanenizde yer açın!
Not: 5 ve 6. Sayılarımız pandemi döneminden çıktığı için hiç basılmadı ve sadece e-dergi olarak yayınlandı. Bu iki sayı e-mail yoluyla iletilecektir.

Kategoriler:
Devamını oku

YogaKioo Dergi 20. Sayı

140,00

20. sayımızda konumuz: Yaşam yolculuğumuzda kaçınılmaz bir şekilde gerçekleşen ancak içinden geçerken ya da süreci fark ettiğimizde, zihinsel kalıplarımız nedeniyle zaman zaman insani duyguları zorlayan bir konu: Bırakış…

Bu sayısının her bir sayfasında, her yönüyle “bırakış” konusunu ele alıyoruz. Kapağımızda yakın zamanda Survivor’a uğurladığımız Damla Can yer alıyor. Geziden beslenmeye, sağlıktan psikolojiye birçok farklı içerik 20. Sayımızda sizi bekliyor.

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

9. YogaKioo Festival Bileti

8.900,00

Yılın heyecanla beklenen o anına hoş geldin! 9. YogaKioo Festivali için geri sayım başladı!

Satın alacağınız bu bilet tek kişilik festival katılımını kapsamaktadır ve festival boyunca gerçekleşecek tüm dersleri, workshopları, konserleri ve diğer etkinlikleri içerir. 

-Festival bileti konaklama, yemek ve ulaşımı kapsamaz. Her katılımcı kendi konaklama, yemek ve ulaşım ücretinden sorumludur. 

-Kioo Retreat Center’da konaklamalar 2, 4, 6 kişilik oda seçenekleri içermektedir. Konaklama ücreti kahvaltı ve akşam yemeği dahil gecelik kişi başı 2500TL’den başlamaktadır. Ekibimiz bilet sıranıza göre sizinle iletişime geçerek, Kioo Retreat Center konaklama rezervasyonlarınızı alacaktır. Odaların doluluk durumuna göre istediğiniz tip odada yer bulamayabilirsiniz. Dileyenler Kioo Retreat Center dışında da konaklama sağlayarak festivale katılabilir.

-Bilet iptalleri, en geç etkinlik tarihinden 15 gün önce gerçekleşmektedir. 

Kategoriler:
Devamını oku

Yin Yoga’nın Temel Prensipleri

Orijinal fiyat: ₺140,00.Şu andaki fiyat: ₺120,00.

Kategoriler:
Devamını oku

Yoga Sutralar Seti

Orijinal fiyat: ₺520,00.Şu andaki fiyat: ₺460,00.

Kategoriler:
Devamını oku

YogaKioo Dergi 19. Sayı

140,00

Yepyeni bir sonbahar sayısıyla karşınızdayız sevgili okurlar. Bu sayıda her yönüyle değer kavramını karşınıza çıkarıyoruz ve her bakış açısında size hem yaşamınıza hem pratiğinize hem yolculuğunuza nasıl baktığınızı soruyoruz. Ve düşünmenizi istiyoruz; değer ne demek? Kapağımızda Tolga Mendi bize yoga yolculuğunu ve dönüşümünü anlatırken, içerikte her yönüyle değer kavramı karşınıza çıkıyor… Tabii ki bunlarla sınırlı değil bu müthiş sayı. Bilimden sanata, geziden beslenmeye birçok içerik de sayfalarda sizi bekliyor.

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.