Tags: aralık

.

 

  • Yer: YogaKioo Acıbadem
  • Tarih: 14 Mayıs 2024
  • Saat Planlaması: 20:00 – 21:00
  • Program Ücreti: 550 TL 
 
 
 Zihni ve Bedeni rahatlatan bir serüvene davetlisiniz. 
 
Hayatın koşturmacası içinde bir mola verme ve kendine dönme zamanı geldi. Bu atölye sizleri derin bir gevşeme , içsel huzur ve zindelik yolculuğuna çıkarmaya davet ediyor.
 
Atölye çalışmasının tamamı hamak üzerinde yapılacaktır. Öncelikle hamak üzerinde bir nefes, konsantrasyon çalışması yaptıktan sonra, kristal ses çanakları eşliğinde yönlendirmeli meditasyon çalışmasıyla bir yolculuğa çıkacağız. Niyetimiz, modern hayat koşturmasıyla birlikte bedende kronikleşmiş stres birikiminin azalmasına yardımcı olmak, nefes ve bedeninle farkındalıklı bir bağ kurarken, derin bir gevşeme sağlamak.
 
Atölyeye katılmak sana ne sağlar? 
Hamak yoga ve ses çanakları, derin gevşeme sağlayarak stresin azalmasına yardımcı olur.Yoganın sakinleştirici etkileriyle birleşen ses terapisi, zihinsel rahatlama sağlar. Meditasyon ve odaklanma teknikleriyle daha derin bir içsel deneyim yaşanır.
 
Çalışma her seviyeden katılımcıya açıktır. Daha önceden bir  1 saat sürer. Kontenjan 12 kişi ile sınırlıdır. Katılmak için daha önce yoga veya nefes çalışması yapmış olmanıza da gerek yoktur.