YogaKioo Dergi 12. Sayı

49,00

Her sayı olduğu gibi bu sayıda da yine müthiş bir konuyla ve dopdolu içeriklerle sizlerle birlikteyiz.

12. sayımızın çıkışını ve yepyeni bir seneyi kutlarken, bu sayımızda sizi biraz daha derine ve bütüne bakmaya davet ediyoruz. Geçmiş ve gelecek arasında mekik dokuyan zihinlerimizin rotasından biraz uzaklaşıp, daha derinde saklı kalmış kapılarımıza, içinden geçtiğimiz bilinç katmanlarına ve varoluşun sınırsız doğasına bakıyoruz bu sayıda… 12. sayımızın konusu aslında geçmişten bugüne gizemini korumuş bir konu olan “Alemler”… Bildiklerimizin ötesinde pek çok katmana sahip bu konu, bilinçlerimizdeki ve yaşamdaki farklı yüzleriyle bizimle buluşuyor.

Alemlerin derinliğinden yola çıkıp yaşamın rengarenk yüzlerine de merhaba diyoruz bu sayıda. Kapağımızda hayatınızda tanıyabileceğiniz belki de en renkli kişiliklerden biri var: @harikacinar, tanıyanların bildiği ismiyle, nam-ı diğer Domestic Goddess.… Harika ile yoga pratiğinden meslek hayatındaki yüzleşmelerine kadar dopdolu bir röportaj yaptık. Bu samimi buluşmada siz de kendinizden çok şey bulacaksınız.
Dergimizin bir diğer önemli röportajı ise bizi masalların büyülü dünyasına götüren Türkiye’nin eşsiz hikaye anlatıcılarından sevgili @storytellernazli ile. Masalların neden bizi bu kadar etkilediğini öğrendiğinizde eminim siz de çok şaşıracaksınız!

Her sayfasında muazzam bilgiler içeren dopdolu bir sayı hazırladık sizin için. Keyifle okumanız dileğiyle.

Kategoriler: