YogaKioo Dergi 8. Sayı

49,00

2021’in ilk sayısında, yepyeni bir konuyla ve yeni bir yılın ruhuna yakışır şekilde bambaşka bir yüzle yeniden birlikteyiz.

Değişime direnmenin imkanının olmadığı gibi gereğinin de olmadığını idrak ettiğimiz görkemli 2020 yılının ardından, yeni sayımızda birbirinden güzel içeriklerle gökkuşağı gibi çıkıyoruz karşınıza ve diyoruz ki; “doğru ve yanlış görecelidir.”

Dergimizin yeni yazarlarından @laracinaryoga, Z Kuşağı köşesinde bize pandemi dönemini Z kuşağının gözünden anlatıyor. @cetincetintas’tan isimlerine aşina olduğumuz 3 bilgenin müthiş hikayesini öğreniyoruz. @inci_unlu’den Ajna Çakra’yı ve pratiklerini, @serrasagra’dan Mahabharata’nın en önemli karakterlerinden biri olan Krişna’yı dinliyoruz.

Su elementi dönemini, birtakım fiziksel ve zihinsel vurgunlarını yiyerek ama en nihayetinde idrakini da yaşayarak geride bıraktığımızı ve Hava elementi dönemine geçtiğimizi artık herkes biliyor. Bu döneme uygun pratikleri, günlük bakım rutinlerini ve dönem tavsiyelerini de bu sayımızda sizinle paylaşıyoruz.

Bu sayımızda kapağımızda ortaya çıkardığı başarılı işleriyle ve muhteşem yoga pratiğiyle herkese ilham olmuş gerçek bir gökkuşağı, @elvin var. Elvin’le influencer olma yolculuğundan yoganın hayatındaki etkilerine kadar çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Eminiz siz de okurken bizim kadar keyif alacaksınız.

Rengarenk Ocak sayısıyla yepyeni bir sayı sizi bekliyor. Keyifli okumalar…

Kategoriler: